Zespół Tier Investment

Zespół Tier Investment składa się z grona doświadczonych ekspertów oraz młodych talentów. Dzięki takiej strukturze wyróżniamy się świeżością pomysłów połączonych z precyzją wykonania.

Głównymi atutami naszego zespołu jest energiczne i harmonijne podejście do biznesu oraz stałe doskonalenie swoich mocnych stron. Wyjątkowe relacje między członkami kadry przekładane są na powodzenie projektów oraz komunikacje z Inwestorami i Partnerami.

Więcej o Tier Investment

TIER INVESTMENT S.A. to podmiot zarzaądzajaący funduszami Private Equity oraz Private Debt, które dostarczajac kapitał i strategiczne zasoby spółkom portfelowym z rynku nieruchomości.

Zespół TIER INVESTMENT S.A.

Kamil Bilecki - Tier Investment
Kamil Bilecki
Prezes Zarządu
Kamil jest związany z rynkiem kapitałowym od 2006 roku. Doświadczenie zdobywał przechodząc przez wszystkie szczeble bankowości detalicznej i inwestycyjnej w znaczących podmiotach. Posiada tytuł Certyfikowanego Analityka Inwestycyjnego (CAI®) nr 53 wydawany przez Związek Maklerów i Doradców.
Ewelina Kachniarz - Tier Investment
Ewelina Kachniarz
Partner Współzarządzający
Ewelina posiada blisko 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Była odpowiedzialna za tworzenie strategii, kampanii marketingowych i sprzedażowych oraz zarządzanie projektami rozwoju technologii. Doświadczenie zdobywała w renomowanych firmach takich jak Colliers International i Adgar Poland, a także w domach maklerskich i firmach inwestycyjnych.
Rada Nadzorcza
Zespół

Newsletter

Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter, bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w Tier Investment