Tier Investment, a miasto Poznań

21.09.2021
Tier Investment, a miasto Poznań - Tier Investment
Piątek 17. września był dla nas dniem wyjątkowym z powodu artykułu na łamach "Głosu Wielkopolski". Najstarszy poznański dziennik przeprowadził wywiad z osobami zarządzającymi Tier Investment - Eweliną Kachniarz i Kamilem Bileckim.

Wywiad jest opowieścią o połączeniu Tier Investment z miastem Poznań. Z artykuły dowiedzą się Państwo, dlaczego akurat to miasto nas urzekło i stało się miejscem pod flagowy projekt naszego zespołu. Ewelina Kachniarz zdradza w nim również, jaką formę przybierze nowe miejsce i czym będzie wyróżniało się na tle istniejących już projektów.

Artykuł jest też ukłonem w stronę Alfy i jej historii. Zdając sobie sprawę z istoty tego miejsca dla Poznaniaków chcieliśmy przelać na strony gazet emocje i wzruszenia, które wywarło na nas to miejsce. Dodatkowo w wywiadzie dowiedzą się Państwo jak miłość do Alfy chcemy przekuć w działanie i jakiej funkcji pragniemy jej nadać.

W rozmowie nie brakuje też trudnych pytań o niełatwą część historii budynku oraz wcześniejszych obietnicach renowacji budynku deklarowanych przez poprzednich właścicieli.

Zachęcamy do przeczytania artykułu i poznania historii kluczowego dla Wielkopolski budynku Alfa oraz naszej koncepcji na jego nowe, lepsze jutro.

Zobacz również